Poradna

Rozbitý konektor u sluchátek

Od: Datum: 03.09.11 11:03 odpovědí: 6 změna: 17.09.11 12:43

Sobrý den...

po 14 dnes se mi rozbyl konektor u sluchátek KOSS porta pro red hot (nefunguje jedno sluchátko)...Nemůžu je reklamoat protoze nemám záruční list...A nechci je vyhodit protože jako sluchátka jsou úžasné...

Tak se chci zeptat, když k nim dobře propájí jiný konector, bude to fungovat...?...:))

Díky moc za informace moc mi tím pomůžete...

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.11 11:13
Předmět: RE: Rozbitý konektor u sluchátek 

Sice jsi si vybral dobré české jméno,ale pravopis by ti omlátil o hlavu.

Co se týče sluchátek,nebude chyba v konektoru,spíše se ulomil některý z přívodů.Je to asi divné,že po 14 dnech používání,asi to bude šmejd.Znamená to,zjistit místo přerušení a přiletovat.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 03.09.11 11:39

To přerušení může být kdekoliv, hlavně pokud se jedná o sluchátka KOSS, jejich kabely jsou nekvalitní. A pokud máš na ně doživotní záruku, tak tě asi přestane bavit je pořád dokola reklamovat *smich*. Protože se mi líbilo jak hrají, vyměnil jsem kabely i s konektorem od nějakých obyčejných laciných sluchátek a mám klid - už několikanásobně delší dobu, než s originálním kablíkem.

Datum: 03.09.11 11:55
Předmět: RE (2x): Rozbitý konektor u sluchátek 

vímže je to v konekoru protože jsem si ho tak nějak nastavil a apřilepil, a když si ho nastaví dosprávné polohy tak fungují obě sluchátka, ale to občas nefunguje...XDD

Že vyměním celý kabel, to už mně taky napdalo...Ale bojím se že to zkurvím úplně...XDD...

Od: bmbx®
Datum: 03.09.11 12:35
Předmět: RE (3x): Rozbitý konektor u sluchátek 

Tak vyměň jen konektor...

Od: mkat®
Datum: 03.09.11 16:07

Pokial je zly konektor tak kup novy a preletuj,sluchatka budu fungovat .Až by bol vadny aj kabel tak preletuj aj ten.Ked si daš pozor a budeš opatrne letovat tak sa ti to isto podary.Držim prsty.

Datum: 17.09.11 12:43
Předmět: RE (2x): Rozbitý konektor u sluchátek 

tak jsem vyměnil kabel celý...a fungují je to super...a tojsem to dělalpoprvé v životě...XDDDD...díky...:))

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů