Jak zjistit PUK u SIM karty T Mobile

Od: Datum: 15.01.11 16:09 odpovědí: 17 změna: 24.04.14 14:06

Omylem jsem zadal 3 x špatný PIN na Sim kartě T Mobile a bohužel krabičku s PUKem k této SIM kartě jsem už před časem vyhodil. Takže dotaz zní, zda když vím nejen telefonní číslo SIM karty, ale mám i doklad, že před půl rokem jsem tuto SIM kartu dobíjel, zda lze přes operátora nebo jeho prodejnu nějak zjistit zdarma PUK nebo si nechat i bez zjištění PUKu telefon odblokovat (tj. znovu zprovoznit) Nebo budu muset něco za tuto službu zacálovat. Moc dík za odpověď.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.11 16:15
Předmět: RE: Jak zjistit PUK u SIM karty T Mobile 

Operátor Vám zcela jistě PUK nesdělí.Doklad o nabití není dokladem o vlastnictví čísla.Jestliže nemáte paušál se jménem ale pouze anonymní dobíjecí kartu,máte smůlu.

doplněno 15.01.11 16:16:

Zda jde odblokovat telefon chráněný PINem,se zeptejte v nějaké prodejně mobilů.

Ohodnoceno: 0x

Od: danielajesetova
Datum: 24.04.14 14:06
Předmět: RE (2x): Jak zjistit PUK u SIM karty T Mobile 

dobri den mam u vas koupenou kartu dobyjecí ale pri stehovani jsem vihodila knisku s pinem i s pukm a me cislo telefoni si nepamatuji bylo by mozne poslat me puk zadni cisla karti jsou 8942001100228169373 predem vam coc dekuj s pozdravem jesetova

Datum: 15.01.11 16:17

slovenskemu operatorovi, vtedy este Eurotelu, som musel za tuto sluzbu zaplatit. Bolo to za 100Sk. Zavolaj im a mas to z prvej ruky.

doplněno 15.01.11 16:22:

mas zablokovany aj telefon a aj sim-ku?

Datum: 15.01.11 16:28

Vlado: A to jsi měl paušál nebo předplac.kartu? Já mám slov.kartu Orange,předplacenou a mám pocit,že si tehdy psali mé nacionále.Pak by to odblokování bylo možné.

Datum: 15.01.11 19:19
Předmět: RE (3x): Jak zjistit PUK u SIM karty T Mobile 

Bola to easy karta, musel som ukazat obciansky. Pri kupe karty ho bolo treba tiez.

Datum: 15.01.11 16:28

U dobíjené SIM (Twist) je to takto:

Zavolejte 4603 a zmáčkněte 7 (volba zjištění PUKu)

nebo na dyspleji *123# příjem 7 příjem 1

Datum: 15.01.11 16:32

Ale jak zavolá na 4603,když špatně zadal PIN a telefon ho nepustí?

Datum: 15.01.11 16:44

Z jiného telefonu pochopitelně. Čislo je 603 603 603 a určitě bude nutné nahlásit číslo SIMkarty (pro blbé je to číslo napsáno přímo na SIM) *uf*

Od: jarm®
Datum: 15.01.11 22:23

Já bych zašla do prodejny T Mobile nebo do jiné prodejny mobilních telefonů a nechala si jej odblokovat (tuším, že jsem platila 200,-.Kč). O té doby nemám telefon zablokovaný, abych neudělala další průšvih.

Datum: 15.01.11 22:34

Zavolejte z nějakého jiného telefonu na 4603, nechte se přepojit na operátora, kterému řeknete pouze telefonní číslo, a posledních šest číslic z výrobního čísla SIM karty, a on Vám sdělí PUK.

Datum: 15.01.11 22:44

To naozaj takto ide? Naco je potom ta ochrana? Stratim telefonm, niekto ho tromi pokusmi zablokuje, prihlasi sa u operatora. nahlasi cislo karty a dostane puk? Nezda sa mi to.

Datum: 15.01.11 22:56
Předmět: RE (4x): Jak zjistit PUK u SIM karty T Mobile 

Ale je to tak, vyzkoušeno ;)

Od: buss®
Datum: 15.01.11 23:08

Něco mi bliká, že navrhovaný postup není pro anonymní SIM, ale pro fakturované číslo.

Datum: 15.01.11 23:12

Tento konkrátně je pro předplacenou službu.

Od: lujs®
Datum: 16.01.11 13:09

Vyzkoušeno na TWISTU funguje!.!.! *palec*

Od: jipik
Datum: 24.01.11 22:38

Velice vám děkuji všem za odpovědi, které jsem si vytiskl. Ale přesto Vám musím sdělit, jak to nakonec dopadlo. Zašel jsem do první prodejny T Mobile, kde mi dotyčný mladík sdělil, že když nemám paušál, že se s tím nedá nic dělat a na dotaz, zda by pomohlo zavolat operátorovi mi řekl, že ani ten by mi správně neměl PUK sdělit. A na dotaz, co by mi tedy doporučil mi nabídl novou Sim kartu za 400,- Kč! No prostě sprosťárna nejvyšší míry ... už se asi těšil na svou provizi z prodeje. To jsem rázně odmítl s tím, že takovou zlodějnu podporovat nebudu (stejně jako jiných lumpáren, s nimiž se denně mnozí setkáváme). Zablesklo mi ale, že na další prodejnu musím s fintou - mobil není můj a mé staré neopatrné a zapomnětlivé babičky, přičemž jiné spojení s námi nemá a doklad o posledním nabití jsem mu předložil a před ním vytáhl i dotyčnou simku z mobilu. A světe div se.On vložil simku do univerzální karty a tu ani ne na necelou minutu do přístroje, pak se jen zeptal zda nám tam stačí základní čtyřmístný kód a na otázku, co jsem dlužen mi řekl nic a já poděkoval. Na dotaz, zda něco bylo strženo přímo ze simky řekl také ne. (No byla tam sice necelá stovka kreditu, ale číslo zná mnoho příbuzných známých) Takže, vidíte, je to vše o lidech a dobrých skutcích. Ostatně já ho udělal ten den předtím také. A vůbec možná jste si také už někteří všimli, jak rychle se nám dobré, ale i špatné skutky dokážou rychle vrátit ...

Od: jarm®
Datum: 24.01.11 23:12

Škoda, že nemůžu dát bodík. Výborně! A pokud to je za jiný dobrý skutek, tak ještě lépe. Hezké dny a raději nezablokovávat!*hej*

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů