Telefon do 4 tisíc

Od: Datum: 01.11.13 18:15 odpovědí: 8 změna: 03.11.13 12:52

Zdravím potřeboval bych poradit s výběrem telefonu android do 4 tísíc jsem ochotný dát max 4 500 , ale budu raději když to bude do těch 4 tísíc.Mé požadavky jsou, aby telefon určoval polohu gps v krátkém čase pomocí satelitů. Další věc je, fotoaparát, aby měl aspoň 5mpx,blesk a prostě aby dělal přijatelné fotky a poslední věc, aby velikost displeje byla 4 - 4.5 palce a hlavně, aby telefon pracoval plynule a bez nějakých větších záseků.Na heurece jsem projížděl telefony i recenze a vždy mě něco odradilo možná máte nějaké lepší zkušenosti.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.13 21:12
Předmět: RE: Telefon do 4 tisíc 

koukni tady,http://www.mobilmania.cz/kata…mobilu/sc-63-c-1/default.aspx dej si rozšířené vyhledávání a třeba najdeš,je tam dost informací

Ohodnoceno: 0x

Od: kentan20
Datum: 03.11.13 11:17
Předmět: RE (2x): Telefon do 4 tisíc 

Děkuji, ale pořád to nejsou ty zkušenosti, které dají nejvíc. sháním něco lepšího než sony ericsson wt19i live with walkman, který vlastním nyní.

Datum: 03.11.13 12:43
Předmět: RE (3x): Telefon do 4 tisíc 

osobní zkušenosti ti moc nepomůžou,co člověk to názor a každý chce od mobilu třeba něco jiného, já osobně mám Nokii C-6 a jsem spokojen, a je v ní Symbian,který není už moc v módě,ale chodí bez problémů,výbava slušná,aplikací se dá sehnat tisice,co od mobilu chci to má. Ještě bych ti poradil podívat se na Heuréku,tam bývají taky dost zkušenosti s telefonama.

Datum: 03.11.13 12:52
Předmět: RE (4x): Telefon do 4 tisíc 

no většina recenzi na heurece stojí za starou bačkoru nesrovnávaj výkon/cena.

Datum: 01.11.13 21:20

koukni na zte blade v

Datum: 03.11.13 11:13

Chci se zeptat zda máš s tím to telefonem osobní zkušenosti. Předpokládám, že ano tak jestli mi je můžeš sdělit

Datum: 03.11.13 12:49

Hlavně mě zajímá sygic je kompatibilní s zte blade v.

Od: opredat
Datum: 01.11.13 22:26

V rodine mame 4kousky THL W100 za 3.000,- http://www.thlmobilestore.com…ront-camera-3g-gps-white.html

Mohu jen doporucit. O zadnem problemu nevim. 4jadro s AnTuTu pres 13tisic o zasecich nevim. Vsechny v provozu na 2SIMky. V dodavce 2 baterky, pozdro, obal a 2 folie - jedna jiz nalepena, za ty prachy ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů