Nátěr do koupelny a na strop sprchového koutu

Od: Datum: 17.02.11 09:15 odpovědí: 4 změna: 24.02.11 06:12

dobrý den chci se zeptat na váš názor... potřebuju natřít sádrokartonové zdi v koupelně a strop sprchového koutu... na různých fórech jsem našel tyto dvě možnosti www.barvyteluria.cz/produkt/1379-epolex-email-profi/ nebo www.barvy.cz/zbozi/1054-barlet-silikon/ která je podle vás vhodnější, popřípadě znáte někdo jiný produkt?..díky...

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.11 13:18
Předmět: RE: Nátěr do koupelny a na strop sprchového koutu 

zeptam se na co to chcete? proti aby jste nemel mokrou zed a strop? nebo proc? nabo mate strach ze jina nevydrzi?

Ohodnoceno: 0x

Od: bobik*
Datum: 17.02.11 13:40
Předmět: RE (2x): Nátěr do koupelny a na strop sprchového koutu 

potřebuju voděodolný nátěr sádrokartonu, občas mi nad obklad vystříkne voda a nechci aby tam za čas byly fleky... klasická pokojová barva tohle nevydrží... navíc se na stropě srážejí páry...

Datum: 17.02.11 13:51

Není lepší vinylová tapeta?Ten epolex je epoxidový email.Drahý jako mrcha.Pro speciální nátěry.Já doporučuji vinylovou nebo vliesovou tapetu.Desénů je na stovku.Pokud se dobře nalepí,nemá to chybu.

JABRAKA

Datum: 24.02.11 06:12

Me byla doporucena latexova barva. Pokud budete chtit, mrknu se na stavbe jak se jmenovala. Pred samotnym naterem jeste penetrace od stejneho vyrobce. Mohu rici, ze kryvost teto barvy je mizerna, delal jsem snad 15 vrstev nez jsem ten zelenej sadros schoval, ale je to kvalitka, da se to bez problemu utrit, nic nespini a voda po tom sjede jak po masle.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů