Poradna

Čím vyčistit montážní pěnu z euro dveří?

Od: Datum: 21.04.10 10:30 odpovědí: 12 změna: 22.04.10 11:38

Poradí někdo, čím vyčistit euro vchodové dveře (mořené ořech) šponavé od montážní pěny? Montážníci je mírně upatlali při montáži. Nebyla jsem u toho přítomna a bohužel to nechali tak. Už se po nich slehla zem a co teď stím? Ředidlem na to nemůžu, páč by to udělalo fleky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.10 13:33
Předmět: RE: Čím vyčistit montážní pěnu z euro dveří? 

redidlem to ani nejde. Pena je uz zaschla tak pujde odloupnout. Pripadne pomuze plastova spachtle nebo neco podobneho co vam neposkrabe lak.

doplněno 21.04.10 13:35:

nepouzivat zadne rozpoustedla jinak muzete poleptat lak.

doplněno 21.04.10 13:42:

pokud zustane povlak ktery nepujde dolu muzete pouzit napr.

www.e-nastroje.cz/ZBOZI/152664/

Datum: 21.04.10 13:38

technický benzín pomáhá

Datum: 21.04.10 13:43
Předmět: RE (2x): Čím vyčistit montážní pěnu z euro dveří? 

na vytvrzenou pur dovol abych se

Datum: 21.04.10 13:46
Předmět: RE (3x): Čím vyčistit montážní pěnu z euro dveří? 

Vyzkousej to a uvidis - jinak stary znamy cistic pen je na bazi acetonu, ten bych ale kvuli poskozeni laku dveri nepouzival

Datum: 21.04.10 13:49
Předmět: RE (4x): Čím vyčistit montážní pěnu z euro dveří? 

take jsem cistil a benzin nepomohl ten ti PU nenalepta. Pokud je podhlad neporezni a hladky pujde to sloupnout a doladit Cifem.

Datum: 21.04.10 13:44

zkusil bych čistý technický líh. Moc dobře to nepůjde, ale dveře by to nemělo poškodit, což je asi hlavní.

Od: ar®
Datum: 21.04.10 13:48

Očistit hrubé části a pak http://www.denbraven.cz/produkty/0532.htm

Od: kejki
Datum: 21.04.10 21:29

není vhodný pro lakované povrchy, měď... je to na PVC a hliník.

Datum: 22.04.10 10:01

To máte dost problém. Chytnout a omlátit jim ty dveře o hlavu.*zed* Protože když je pěna zaschlá velmi těžko ji něčím odstraníte. Chemicky to nepůjde a mechanicky poškodíte povrch. Zavolejte šéfovi firmy, ať si to opraví.

Ohodnoceno: 3x

Od: ola®
Datum: 22.04.10 10:27

Máte pravdu, je to fakt jejich šlendrián, dveře za 20tis. a takhle to zmastit! trochu se mi to povedlo dostat dolů cifem a pak jsem to přeleštila leštěnkou na tmavý nábytek. Stratí se to vždy na pár dní, ale po týdnu je to zase trochu vidět. Chemicky na to jít mám strach, vyžere mi to barvu, lak a co potom! Je to místo u pántů cca 7cm flek. Majitel slavné firmy je bohužel typ člověka: Páááni zlatá, co vám jako vadí? Dveře drží, těsní, já žáden problém nevidím. Přece si nemyslíte, že kvůli pitomýmu flíčku, Vám vyrubeme celé dveře, cha, cha?! Zabila bych ho!

Datum: 22.04.10 11:26
Předmět: RE (3x): Čím vyčistit montážní pěnu z euro dveří? 

čerstvý se sundává jinak, než suchý a jinak z ruk, látek a dveří. Vaše varianta je dobrá. Euro dveře by měly být kvalitní. Po uplném vytvrdnutí odlámejte co pujdde, nebo rovnou odřízněte tenkým nožíkem, zbytek umyjte technickým benzínem. Nepůjde to hned na poprvé, ale povolí to.

Od: ola®
Datum: 22.04.10 11:38
Předmět: RE (4x): Čím vyčistit montážní pěnu z euro dveří? 

a technický benzín mi opravdunevyšisuje světlý flek? Mám z toho strach...*uspech*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

socialní sítě
RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů