Vytápění klimatizací s tepelným čerpadlem

Od: Datum: 25.10.11 21:19 odpovědí: 3 změna: 26.10.11 01:23

Prosím o radu ještě v zájmu ušetření za energii vydanou za vytápění el.přímotopy zvažuji instalaci tepelného čerpadla vzduch vzduch mohl by mi někdo poradit kdo s tím má nějaké zkušenosti. Koukal jsem na model SINCLAIR ASH-13AK kde je pořizovací cena opravdu dost lákává a pokud ještě zvážím, že s tím můžu odvlhčovat starší domek je to opravdu zajímavé. Proto se ptám jestli někdo takto vytápí a jakou s tím má zkušenost případně i s hlukem. Děkuji a případně, bych uvítal třeba i navedení na jiný typ TČ. děkuji a jsem s pozdravem. Michal

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: japr®
Datum: 25.10.11 21:51
Předmět: RE: Vytápění klimatizací s tepelným čerpadlem 

Mám klimatizaci Sinclair ASH-18CK ,jsem s ní moc spokojená,čistí vzduch,vytápí krásně přízemí velký otevřený obývací pokoj a kuchyň,zatím se bojím spotřeby tak na vytápění moc nepoužívám,jen krátkodobě.

doplněno 25.10.11 21:53:

Jinak jde krásně potichu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.10.11 23:09
Předmět: RE (2x): Vytápění klimatizací s tepelným čerpadlem 

A taky je s tepelným čerpadlem?

Od: japr®
Datum: 26.10.11 01:23
Předmět: RE (3x): Vytápění klimatizací s tepelným čerpadlem 

Ano má tepelné čerpadlo.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů