Leštička na auto

Od: Datum: 26.09.11 18:03 odpovědí: 18 změna: 14.11.11 19:23

jaké máte zkušenosti s elektrickou autoleštičkou vosku. koupil jsem si jí, vyzkoušel, praštil s ní o zem a vyhodil. ručně mi to šlo lépe a rychleji.

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.09.11 18:08
Předmět: RE: Leštička na auto 

olafe, není nad kvalitní autoleštičku. Pokud je to jen náznak autoleštičky, tak se nedivím, že jste s tím praštil...

Ohodnoceno: 0x

Od: blackflamesiczi*
Datum: 26.09.11 18:32

ja mam festool a ze bych prastil o zem 18 000,- to asi ne . Ono lesticka za 1000 nema cenu to stoji jen kvalitni lestenka

doplněno 26.09.11 18:33:

jinak kvalitni kotouce na lesticku stoji od 3M okolo 300 za kus a potrebujes 3

Datum: 26.09.11 19:00

Nejlepší leštička je hadr a "lidské sádlo" *smich*. Ani s tím nejdokonalejším zařízením se nedostanete všude.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.09.11 19:14
Předmět: RE (2x): Leštička na auto 

magdone, naprostý souhlas.

Datum: 26.09.11 19:17

ale rucne neopravite vysusovanej lak a ryhy

Datum: 26.09.11 19:18
Předmět: RE (3x): Leštička na auto 

Ale jo. Je to ale dřina*uf*

Datum: 26.09.11 22:57
Předmět: RE (4x): Leštička na auto 

Tak zde alespoň někdo napište, jak tu leštičku správně používat. Mám ji také a asi jsem s ní nezacházel správně, tak se válí v komoře a leštím ručně. Mám k ní dva potahy toho kotouče - jeden plátěný-hladký a druhý takový chlupatý jako leskymo.

Datum: 28.09.11 18:57
Předmět: RE (5x): Leštička na auto 

kup si koutouce od 3M jestli mas suchej zip a kvalitni lestenku staci roberlo a pouzivej alespon 2 druhy hrubosti, pokud je tam nekde velkej bordel v laku tak predtim 3000 papir pod vodu. Ty koutouce co mas jsou k nicemu. Jinak lestit v garazi nebo ve stinu , nanest jednu vrstvu nechat zavadnout prelejkat pak jednu vrtstvu finalniho a to same

Datum: 28.09.11 19:49
Předmět: RE (6x): Leštička na auto 

Prosím vysvětlit, co jsou "kotouče od 3M"? Leštěnku mám kvalitní a žádnej bordel v laku nemám, takže brusný papír vůbec nepotřebuji. To myslíte používat 2 druhy hrubosti v té leštěnce?

Datum: 28.09.11 20:15
Předmět: RE (7x): Leštička na auto 

3M je americká firma,začínající počátkem min.století právě segmentem brusiva a leštiva-jinak špička v oboru(nejen tomto)...Podle typu upnutí(asi suchý zip) si pořidte kotouče-v prodejně jistě ochotně poradí-jedním kotoučem vždy jeden přípravek,potažmo zrnitost...! Jinak kvalitní leštěnka není totéž co kvalitní leštěnka-opravdovou špičkou je právě onen 3M-jenže kanystřík s tuším 4litry(černý) stojí asi čtyřku...Ovšem ničím jiným takového efektu nedosáhnete...A ohledně tvrzení:"a žádnej bordel v laku nemám...",chyba lávky-máte,a a ni o tom nevíte-bohužel už z výroby,by správně lak měl minimálně 2 měsíce zrát(bez jakéhokoli znečištění,mytí , leštění atd.),jenže to v praxi dost dobře nejde,jelikož automobilky potřebují vydělávat a né nechávat auta někde odstát...Tudíž lak jde do "pr...le" už v podstatě po vyjetí z fabriky...

Datum: 28.09.11 20:35
Předmět: RE (7x): Leštička na auto 

firma 3M je spicka v chemii pro lesteni prodavaji molitanove kotouce dle tvrdosti . A lestenky pro lesticky jsou v ruznech hrubostech a na normalni staci stredni a final a lak bude pul roku min. jako novy. A na lesticku placat neco na urovni tempa je hovadina

kotouce jsou tyto (odkaz jen co jsem nasel na netu

http://www.autolaky-eshop.cz/…eni/3m-lestici-kotouc-50487/9

doplněno 28.09.11 20:37:

jinak lak jak pise erich je v haji kazdej a s temyto kotouci a 2 dny prace a cernej lak byl jak zrcadlo a to doslova

Datum: 28.09.11 20:59
Předmět: RE (8x): Leštička na auto 

A co říkáte na tu leštěnku, co inzerovali v TV - koupil jsem asi za 1000,- Kč 2x leštěnku (značka WS) a vodičku na přední sklo?

Datum: 28.09.11 21:05
Předmět: RE (9x): Leštička na auto 

tu tak na vosk a to je zbytecne, jinak bacha na tyhle lesticky se vetsinou musi klacit a kdyz se lak prehreje tak necistoty do toho zapecete. jinak ten pripravek na predni okno koupite kdekoli za par korun a kdyz na okno vylejete jablecny dzus 100% funguje stejne, nekecam kdysy me to ukazoval autoskolak s jablkem a fakt to fungovalo

Datum: 28.09.11 18:58
Předmět: RE (4x): Leštička na auto 

bez sance rukou se lak nezrenovuje, lestickou je pak jak zrcadlo protoze ho zbrousi

Datum: 28.09.11 20:53
Předmět: RE (5x): Leštička na auto 

Takže po několikerém použití jste bez laku.:-P

Datum: 28.09.11 20:55
Předmět: RE (6x): Leštička na auto 

asi tak po 10 renovacich coz je tak za 20 let kdyz nebudete auto celou dobu mejt aby vysusoval

Od: katula01
Datum: 14.11.11 18:27

Dobrý den,

mohu vám říci že jsem také nevěřila ny leštičky.

Nastoupila jsem do firmy kde meji komplet auta i exteriery a interiéry, kyž mi dali poprvé do ruky leštičku myslela jsem také že s ní praštím o zem, ale nakonec jsem se s ní naučila pracovat a mohu vám ze zkušenosti říci že auto vyleštěné ručně je sice naleštěné , ale leštička odstraní lechké škrábance a proleští lak neuvěřitelně lépe řekla bych o 85 procent lépe než ručně zkuste to znovu pomalu a uvidíte výsledek je ale důležité mýt tu zprávnou pastu nashle

Od: tr
Datum: 14.11.11 19:23

Zdravím strojní leštění ano, ale jen občas, neskutečně opotřebovává lak, tak aby tam něco zůstalo.

Poslední otázky Poradny auto-moto
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů