Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci?

Od: Datum: 30.11.12 15:53 odpovědí: 8 změna: 30.11.12 20:20

Dobrý den potřebuji odhlasit auto z registru a nemam papír o ekologické likvidaci a auto již nemám tudíž auto nikdy neodhlásím a poběží mi furt pojistka co kdybych ted šel na policii s tím že mi auto ukradli?ty mi následně vystavili papír a bylo by to vyřešené myslíte že by pak šloauto odhlásit?dík moc

Seznam odpovědí:
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.12 16:39
Předmět: RE: Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci? 

měl by jsi si dojit na Dopravák kde ti vystaví kopii technického prukazu, potom už jen najit někde nějaký vrakoviště známí přes známího napsat ekolikvidaci a pak s timdle zajit z nova na dopravák a odhlásit auto, asi nejidealnější řešení ;)
ovšem jde o to aby se auto pak někde neobjevilo v provozu to by jste pak vy i ten z vrakoviště měl problem!

kam jste ho dal? :D

Ohodnoceno: 0x

Od: hlavolam
Datum: 30.11.12 16:51
Předmět: RE (2x): Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci? 

no abych pravdu řekl tak skončilo před rokem a pul ve sběrně takže auto už nikdo nikdy nedohledá *smich*

Datum: 30.11.12 16:57
Předmět: RE (3x): Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci? 

pokud je to takle tak ta možnost co jsem napsal je zcela ideální ;)
a dali vam aspon 3 koruny za kilo? :D :D

doplněno 30.11.12 17:11:

Tak jasnačka :) každa kačka se hodí ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: hlavolam
Datum: 30.11.12 17:06
Předmět: RE (4x): Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci? 

to asi bude,, a kolik mi dali za kilo si nepamatuju ale za cele auto co jsem rozebral jsem měl 5000kč takže furt lepší neř aby se mi nepojízdné válelo na dvoře ;)

Od: had
Datum: 30.11.12 18:02
Předmět: RE (5x): Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci? 

Dobrý den. Dojděte na úřad tam napište čestné prohlášení, že auto používáte jako kurník pro slepice. Nebo něco podobného a je to. Funguje to.

Datum: 30.11.12 18:30
Předmět: RE (6x): Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci? 

funguje to ano ale k čestnýmu prohlášení chtějí foto toho Kurniku ;) kámoš to takle šel udělat a řekli mu jestli ma fotku kde to je vše zdokumentované takže ok, ale že je ta možnost napsat jen samotné prohlášení bez fotky ale tam je problem s tim že prý mužou přijit nějací uřednici toto zkontrolovat což se asi v tomto případě riskovat neplatí protože foto NELZE udělat když je auto sešrotované a v pípadě že by někdo přišel a auto nenašli bylo by to ZLÉ - protože čestné prohlášení je prostě čestné a timto by to bylo porušeno ;) Nicmene zpravidla je velká šance že nikdo nepřijde tak 80% možná 90 ale, kdyby, je tu to KDYBY! a člověk prostě nikdy neví :)

Datum: 30.11.12 19:01
Předmět: RE (7x): Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci? 

To chce si prostudovat příslušnou "normu" a pak teprve se s nima na úřadu pohádat nebo jim vyhovět!

Osobně jsem takto rušil pežota,kterého jsem neměl a dokonce ani nedal žadnou přesnou adresu jako číslo popisné nebo orientační,jen jméno vesnice a že půjde o uzavřený soukromý pozemek a bez problémů.Jen s tím,že strašili s kontrolou.Jen ať přijde,auto není a torzo auta si vzali do šrotu...Bylo zrušený tak nebylo třeba žádného papíru o ekolikvidaci.

Datum: 30.11.12 20:20
Předmět: RE: Odhlášení bez dokladu o ekologické likvidaci? 

Pokud máte doklady od vozu v pořádku, dojdětě na evidenci a podejte žádost o vyřazení. Můžete čestně prohlásit, že vozidlo máte na soukromém pozemku a používáte ho jako zdroj náhradních dílů. Fotku hromady dílů nebo kastle asi není problém sehnat. Podle mne už doklad o ekol. likvidaci není nutný. Poté můžete zrušit pojistku a máte vyhráno.

doplněno 30.11.12 20:22:

Ještě doplním - to s tou krádeží a policií vůbec nezkoušejte, to by se Vám mohlo vymstít.

Poslední otázky Poradny auto-moto
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2014 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.
Poradte.sk - poradňa pre vás | Píše.cz - založte si blog | Rychlehry.cz - nejlepší online hry | ProTebe.cz - pohlednice, básničky, sms | Zkráceno.cz - zkacování odkazů